Виховна робота

День Святого Миколая
Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. З нагоди свята у нашому закладі освіти відбулося  театралізоване дійство, яке підготували учні 5 та 7 класів. Свято Миколая – це своєрідне підведення підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні нашого НВК були слухняними і старанно навчалися,активно брали участь у різноманітних проєктах, конкурсах та спортивних змаганнях, то Святий Миколай, роль якого чудово зіграв учень 8 класу Олег Лучинський, завітав до них на свято із солодкими подарунками. Дякуємо нашим спонсорам за солодощі для школярів, а саме: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie, ТЗОВ "АГРОКУЛЬТУРА МОСТИСЬКА", підприємцям: В. Підганяку, П. Федорчаку, І. Шпегу, ППО ГПУ Львівгазвидобування ( за сприянням З. В. Лучинського), ГО «Волонтерський рух Мостищини».  Велике ДЯКУЮ нашим захисникам за те, що мирно і спокійно відсвяткували цей день.













Акція «16 днів проти насилля».
Упродовж періоду Акції у Гусаківському НВК практичним психологом Пиць І.І. було проведено заходи, спрямовані на запобігання та протидії насильству: 
6 кл . – година спілкування «Ми – проти насилля» . Школярі дізнались про види насилля, як не стати жертвою булінгу та як діяти при вчиненні булінгу.Також було організовано виставку малюнків «Світ без насильства очима дітей» ;
9 кл. – бесіда з елементами тренінгу «Зупини насилля!» Учні ознайомилися із видами насилля. Вони дізнались про наслідки вчинення протиправних дій та відповідальність у разі їх вчинення. Було проведено анкетування (для виявлення проявів насилля).
Таким чином, проведені заходи, спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини.

















Мова – це національна ознака українців, у ній наша культура, сутність свідомості
Український філософ Іван Огієнко влучно висловився: «Мова – це національна ознака українців, у ній наша культура, сутність свідомості». Справді, спілкуючись українською мовою, ми ідентифікуємо себе як єдина українська нація. У ці непрості часи для України саме мова виступає об’єднуючим символом .
До Дня української писемності та мови учні 5 класу ( вчитель Гаврон Р.Р.) підготували і провели флешмоб «Мова єднає націю».



Міжнародний День Миру
21 вересня 2022 року у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Адже за мирне існування, за право жити у власній державі іде війна у нашій країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
Вчителі та учні Гусаківського НВК провели заходи під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», щоб показати наскільки важливими є мир та свобода для кожного українця.


День Героїв в Україні

Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося…

23 травня — День Героїв в Україні


Флешмоб «Вишиванка- духовна броня українців»




Рідна мова в рідній школі!

Рідна мова в рідній школі!
Що бринить нам чарівніш?
Ці слова Олександра Олеся дуже добре виразили атмосферу, що панувала в нашій школі сьогодні, 21 лютого в Міжнародний день рідної мови. У затишній актовій залі зібрались учні 5-7 класів на мовознавчий турнір «Рідна мова чиста, як роса», який пройшов надзвичайно цікаво, бо завдання були різноманітні й актуальні. Діти виявили не тільки знання мови, а й уміння швидко орієнтуватися та дружно працювати в команді. Із захопленням присутні слухали авторську поезію «Рідна мово» Єлизавети Міськевич- Семеніхіної, гумореску «Кухлик», яку декламувала Юля Щирба. Фіналом заходу стала пісня у виконанні Юлії Щирби «Мова єднання».
Свята швидко минають, але переконані: у нашій школі рідна мова буде не святковим одягом, а цілющим ковтком свіжого повітря повсякчас!












Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ми схиляємо голови перед всіма, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював право на достойне майбутнє. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у НВК відбулися патріотичні заходи : лінійка – реквієм «Ирій для янголів», години спілкування «Гідності хай промінь не згасає!», флешмоб «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв». У шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку "Герої Революції Гідності". Героїв Небесної сотні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника «Небесній сотні».
Вічна слава Героям! І повага кожному, хто боровся і бореться за гідність і майбутнє України. Хто допомагав тоді і підтримує сьогодні патріотів української держави.




















День знань (2021)
1 вересня зустріло своїх вихованців барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів. Тридцять років незалежності, тридцять особливих першовересневих свят… Тридцять сходинок до вершини інтелекту, розуму, творчості, розвитку й досконалості…Але щоразу це свято перетворюється на велику і радісну подію. Воно завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою. Сьогоднішній дзвоник – це також початок довгої дванадцятирічної дороги маленьких першокласників до знань у Новій українській школі.
Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто.
Вітаємо всіх із початком нового навчального року , бажаємо усім нових досягнень і перемог, вдалої подорожі сходинками знань !









Зустріч десятикласників із військовослужбовцем 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України – Іриною Кеняр, випускницею нашого закладу (17.09.2021 р.)
Під час зустрічі юнаки та дівчата розпитували про те, чому вона обрала професію військовослужбовця, а також про найбільші труднощі, які виникають під час несення служби. Ірина розповіла учням про свою участь у військовому параді до Дня Незалежності. Поспілкувавшись із гостею, ми зрозуміли , що служба в армії робить не тільки з хлопців, а й з дівчат справжніх захисників- стійких, самостійних та незалежних.







Як вирішити конфлікт? (17.09.2009)

Нерiдко наше життя затьмарюють конфлiкти. Вони, як правило, є наслiдком невмiння спiлкуватися. Конфлiктiв не уникнути, адже люди всi рiзнi, мають рiзнi думки, бажання, iнтереси, тобто їхнi зiткнення можливi. Як правильно підійти до вирішення подібних ситуацій, та які навички для цього потрібні, говорила про це на занятті з десятикласниками практичний психолог Пиць І.І.










Олімпійський тиждень
З 13 по 20 вересня 2021 року в НВК проходив Олімпійський тиждень, у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, спортивний калейдоскоп, олімпійські уроки, виставка фотографій, спортивні змагання між класами, дайджест на спортивну тематику, спорт challemge.
В класах проведено Олімпійські уроки «Квітуча Україна олімпійська», на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.
Пройшли змагання з футболу між учнями 8-9 класів та олімпійський день бігу (5-6 кл.). Показали свою силу і міць старшокласники в силових змаганнях.
Родзинкою Олімпійського тижня став спортивний challemge між учнями 6-11-х класів.
Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій школі навчаються сильні, спритні й сміливі діти.
Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!





























День миру (21.09.2021 р.)
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. В цей день кожен повинен зробити щось дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. До відзначення цього свята долучилася і наша школа. У рамках святкування Міжнародного дня Миру з учнями проведено заходи під назвою «Мир очима дітей»











Акція "Монетки дітям" (01.10.2021 р.)
Протягом вересня 2021 року Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточка» проводив акцію «Монетки дітям». Учні нашого закладу теж долучилися до акції «25 здавай — дітям допомагай». Така весела акція має дуже благородну мету — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Дружнім шкільним колективом зібрано 850 гривень. Монетки номіналом 25 копійок вийшли з обігу вже близько року тому, але вони можуть зробити добру справу для малюків нашої країни! 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей!



"Обери професію своєї мрії" (12.10.2021 р.)
У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», з метою допомогти молоді визначитися з професією, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та самореалізацію, 12 жовтня 2021 р. учні старших класів подивилися прямий ефір Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації. Під час онлайн-заняття відомі українські зірки та провідні кар’єрні консультанти: Євген Клопотенко, Жан Беленюк, Уляна Пчолкіна, Ганна Резніченко поділилися своїми історіями досягнення успіху. З метою допомогти учням скористатися «формулою вибору професії», соціальним педагогом Матюховою Л. В., практичним психологом Пиць І. І. з старшокласниками було проведено бесіду «Вибір професії – вибір долі», під час якої учні дізналися, як визначити найкращу професію для себе. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе нашим учням успішно реалізувати себе.





День захисника України
(13.10.2021 р.)

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.
У передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці у НВК в 1-11класах було проведено низку заходів: тематичні уроки «Мужність воїнів живе віками» , козацькі забави та конкурс повстанської пісні «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух», творчу майстерняю «Зі сятом, воїне» (виготовлення листівок) . У шкільній бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Війни герої, уклін вам до землі», а також учнями школи упорядковано символічну могилу. Під час уроків учні пригадали сторінки історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а спортивні естафети, змагання, ігри занурили учнів у світ козацтва.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.



















18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми (18.10.2021 р.)

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. З метою ознайомлення учнів з поняттям «торгівля людьми», усвідомлення гостроти проблеми, соціальним педагогом Матюховою Л. В.
18. 10. 2021 р. з учнями 10 класу було проведено годину спілкування «Торгівля людьми як порушення прав людини». Старшокласники з'ясували, що являє собою сучасна торгівля людьми, визначили причини потрапляння людей у рабство, потенційних жертв, проаналізували реальні історії потерпілих від торгівлі людьми, подискутували про переваги та небезпеки виїзду за кордон, довідалися про установи та організації, куди можна звернутися за допомогою у випадку небезпечної ситуації. Учні переглянули фільм «Станція призначення - Життя», склали «валізу» правил безпечного виїзду за кордон.








Відповідальність - крок до успіху (19.10.2021 р.)
19 жовтня – Всеукраїнський День відповідальності людини. Враховуючи необхідність якісного перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця – Богдана Дмитровича Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини», який невтомною працею та активною суспільною діяльністю впродовж усього життя боровся за кращу долю для рідної України,
19. 10. 2021 р. соціальним педагогом Матюховою Л. В. з учнями 7 класу було проведено виховну бесіду «Відповідальність - крок до успіху». Педагогом-організатором Кравецькою Н. П. з учнями 11 класу було проведено годину спілкування «Декларація відповідальності людини». Під час проведених заходів учні докладно ознайомилися з «Декларацією відповідальності людини», мали змогу усвідомити власну значущість шляхом розкриття 15 універсальних сходинок становлення особистості, переглянули віделролик про життя Богдана Гаврилишина «Місія-Свобода», презентацію «Богдан Гаврилишин. Відповідальність на всіх рівнях», створили колаж «15 цінностей відповідальної особистості».












Тренінг "Цінність людського життя" (26.10.2021 р.)

26 жовтня 2021 р. учні 10–Б класу взяли участь у тренінговому занятті «Цінність людського життя», метою якого було формувати усвідомлене розуміння поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості. Під час спілкування діти намагалися визначити своє місце у сучасному світі, роздумували над важливими життєвими проблемами,над ставленням до власного життя та життя інших людей як до найвищої цінності. Завдання і вправи, запропоновані практичним психологом Пиць І.І., сприяли вихованню людяності, чесності, відповідальності, любові до людей, до рідної землі. Учні навчилися бути допитливими і наполегливими у досягненні поставленої мети.








"Ми - одна сім'я" (02.11.2021 р.)

2 листопада 2021 р. практичним психологом Пиць І.І. було проведено розвивальне заняття з першокласниками «Ми - одна сім’я», яке сприяло згуртуванню класу. Виконуючи різноманітні ігрові завдання, діти вчилися розвивати увагу, дрібну моторику, визначати загальну емоційну атмосферу в класі, розрізняти погані та добрі вчинки, шанобливо ставитися один до одного.






День української писемності (09.11.2021 р.)

9 листопада традиційно по всій Україні відзначається День української писемності і мови. У цей день велика кількість людей має можливість доторкнутися до щедрот української мови. День української писемності об’єднує справжніх патріотів, дає змогу бути причетним до таїнств мови.
Учні та педагоги НВК приєдналися до написання Радіодиктанту, де кожен мав можливість перевірити свою грамотність.
З нагоди свята у нашій школі бібліотекарем організовано тематичну виставку, а з учнями 6-7 класів проведено квест- гру «Рідна мова- скарб безцінний» . Весело та жваво учасники проходили конкурси «Граматичний турнір», «Мовне асорті», «Скоромовка», «Весела абетка», «Фразеологічна сторінка» тощо. Ініціаторами та кураторами гри стали вчителі української мови та літератури Савка Ольга Володимирівна та Гаврон Романія Романівна.
Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу – такий висновок зробили учасники свята.
















Міжнародний день толерантності (16.11.2021 р.)
16 листопада в усіх країнах світу відзначають Міжнародній день толерантності . Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших , до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. Сьогодні практичним психологом Пиць І.І. з учнями 5 класу було проведено бесіду «Будьмо толерантними!» Діти ознайомилися із поняттям «толерантність» , а також із основними рисами толерантної особистості, навчилися формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки. Школярі вчилися працювати в команді, аналізувати та приймати рішення щодо взаємодопомоги й дружної підтримки .











Що таке толерантність? І як ми розуміємо "бути толерантними один до одного?" Це справді важливі питання, на які учні 6 класу зуміли дати відповіді під час години спілкування «Вчимося толерантності!», проведеної соціальним педагогом
Матюховою Л. В. Шестикласники виконали завдання «Асоціативний ряд до слова «толерантність»; переглянули та проаналізували відеоролик «Що означає бути толерантним», усі разом склали постер «Дерево толерантності». Такі види роботи допомогли сформувати в учнів вміння цінувати в кожній людині особистість, виявляти повагу до думок, переконань, прав інших людей, розуміти, що всі люди різні, навчитися без упереджень сприймати інших такими, якими вони є. Ми не зможемо відразу зробити толерантними усіх людей, однак важливий навіть один маленький крок і ми його зробили.🙂















"Ми - першокласники" (19.11.2021 р.)

Учися першокласнику!
Відкрий науки світ
Хай буде мрійним, радісним
В науку твій політ.
Виховний захід "Ми -першокласники".










"Безпечна дорога додому" (19.11.2021 р.)

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правил дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. 19 листопада у школі проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Мета заходу спрямована на виховання дорожньої культури серед дітей . Проведений захід з учнями був цікавим, змістовним і сприяв повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.


























«День Гідності і Свободи – крок у Європу» (22.11.2021 р.)

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада у школі було проведенно ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

















"Всесвітній день дитини - прекрасне свято радості та надії" (22.11.2021 р.)

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини - прекрасне свято радості та надії. З метою забезпечення позитивного емоційного стану дітей, соціальним педагогом Матюховою Л. В. з учнями 1 класу було проведено бесіду "День дитини". Наші першачки поринули в чарівний світ арт-терапії і створили неповторні шедеври: колаж "Мої бажання" та малюнок за технологією "Ебру", що сприяло розвитку творчого мислення, уяви, створенню невимушеної атмосфери, психологічному розвантаженню. Дітки були приємно вражені, отримали багато позитивних емоцій. Бажаю, щоб усі діти росли здоровими та щасливими, вірили у себе та прагнули назустріч новим пригодам. Хай кожен день у їхньому житті буде яскравим, цікавим та незабутнім!

















“А свічка плакала в скорботі” (26.11.2021 р.)

Кожного року в четверту суботу листопада відзначають день пам'яті жертв голодомору.Пакліковська О.П. провела бібліотечний урок з учнями 5 класу на тему“А свічка плакала в скорботі.” Діти переглянули фільм “Голодний дух”, читали вірші про голодомор і спогади очевидців. Учні вшанували загиблих хвилиною мовчання.







День Збройних сил України (06.12.2021 р.)

6 грудня- День Збройних сил України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни, усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі. У Гусаківському НВК з нагоди цього свята вчителем Захисту України Татуськом А.А. були проведені змагання між учнями 10- 11 класів.









"Сім'я - не простір для насильства" (07.12.2021 р.)


"Річ у тім, що кожна п'ята жінка в Україні страждає від насильства". Річ у тім, що насильство часто залишається за закритими дверима". "Річ у тім, що йому немає виправдання..." Саме такі твердження були ключовими під час проведення соціальним педагогом Матюховою Л. В. години спілкування з учнями 10 класу "Сім'я - не простір для насильства". Учні мали змогу дізнатись про проєкт #річутім: виставку, яка присвячена проблемі домашнього насильства; переглянули відео відомих в Україні особистостей, основою яких є реальні події з життя людей, які стали жертвами насильства. В фокусі кожної історії – річ, що стала знаряддям насильства або асоціюється з ним. Учні обговорили види насильства, під час роботи у групах підсумували, що жертвою може стати будь-хто незалежно від віку та статі, а небайдужість до постраждалих осіб, включно з дітьми, допоможе їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя.









«Краса української хустки» (07.12.2021 р.)
Флешмоб «Краса української хустки» у Гусаківському НВК.

























День шкільного учнівського самоврядування (07.12.2021 р.)


Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класом, школою. Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні.
7 грудня у Гусаківському НВК відбувся День шкільного учнівського самоврядування. Лідери самоврядування попробували себе в ролі вчителів та провели уроки у 5-9 класах. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули, наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.
Цікаво та змістовно було проведено тренінг «Я лідер», ініційований лідером учнівського самоврядування Шегинівської ТГ Гірняк Вікторією. Виконуючи вправ, учасники тренінгу змалювали портрет лідера ХХІ століття, виявили шляхи, які ведуть до формування лідерських якостей та отримали задоволення від проведеного разом часу. У ході тренінгу педагог-організатор Кравецька Н.П. поділилася секретами свого успіху: здатність до лідерства людина не отримує від народження - багато чого вчиться впродовж усього життя, додала, що учнівське самоврядування є там, де школярі відчувають себе господарями закладу, відповідальними за події, які в ньому відбуваються, де вони виявляють ініціативу та творчість у вдосконаленні шкільного життя.
















"Доброчесність у навчанні"
(10.12.2021 р.)

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися? Про це роздумували учні 3 класу на годині спілкування "Доброчесність у навчанні", проведеній соціальним педагогом Матюховою Л. В. Учні усвідомили, що таке доброчесність, відповідальність, виявляли ситуації порушення академічної доброчесності, проаналізували відеоролик "Чесність починається з тебе", використовуючи кубик Блума поділилися історіями зі свого життя про добрі вчинки. Як підсумок зробили висновок про те, що треба дотримуватися правил навіть тоді, коли тебе ніхто не бачить і бути чесним, у першу чергу, перед самим собою.













День прав людини (10.12.2021 р.)
10 грудня відзначаємо День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
У Гусаківському НВК вчителем правознавства Лучинською З.Я проведено у 10 класі круглий стіл: "Твій вік - твої права", на якому учні говорили про захист прав людини , права та обов'язки, створення сприятливих та безпечних умов життя, викорінення булінгу, ненависті, дискримінації.





День Святого Миколая (17.12.2021 р.)


Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Це свято несподіванок і дарунків.
Шумно і гамірно сьогодні було у нашому НВК, адже до слухняних діток завітав Миколай. Діти розповідали вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки. Щиро дякуємо керівництву Шегинівської сільської ради та ТЗОВ "АГРОКУЛЬТУРА " за солодощі для наших дітей.























Немає коментарів:

Дописати коментар